نشست خبری پنجمین دوره رقابت استارتاپی اینوتکس و چهارمین دوره رویداد سیکاپ برگزار شد

نشست خبری پنجمین دوره رقابت استارتاپی اینوتکس و چهارمین دوره رویداد سیکاپ برگزار شد


نشست خبری رویدادهای «پنجمین دوره رقابت استارتاپی نمایشگاه اینوتکس و چهارمین دوره رویداد سیکاپ» با حضور دبیر نمایشگاه اینوتکس 2022، مسئول برگزاری رویداد اینوتکس پیچ و مسئول برگزاری رویداد سیکاپ روز سه شنبه 16 آذر برگزار شد.

چهارمین دوره رویداد دانش آموزی سیکاپ، همزمان با اینوتکس 2022 برگزار می‌شود.

در ادامه این نشست یاسر قرائی، دبیر چهارمین دوره رویداد سیکاپ گفت: در این رویداد با طراحی بخش‌های مختلف به دنبال استعدادیابی کودکان و نوجوانان به جای حالت تستی و چهارگزینه‌ای، بصورت عملی و در ابعاد مختلف جسمی-حرکتی، شناختی-فکری، روحی-روانی، هیجانی-عاطفی و ارتباطی-اجتماعی هستیم.

او افزود: هدف ما این است تا والدین دانش آموزان با حضور در این رویداد، استعدادهای فرزند خود را بیشتر شناخته و مسیر خوبی را برای آینده آنان طراحی کنند.

قرائی گفت: چهارمین دوره رویداد دانش آموزی سیکاپ اینبار همزمان با یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) و با هدف توسعه کمی و کیفی آن در ابعاد بین‌المللی برگزار می‌شود.

دبیر چهارمین دوره رویداد سیکاپ ادامه داد: به دلیل این همزمانی، بخش‌های جدیدی از جمله بخش نمایشگاهی برای معرفی نوآوری‌ها و محصولات تولید شده توسط دانش آموزان، بخش معرفی مربیان و معلمان برتر (در پویش #من_تو_ما_اصولی_آموزش_میدهیم ) و نیز بخش کارگاهی برای مدیران مدارس و مراکز آموزشی به این رویداد اضافه شده است.

قرائی در پایان گفت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره از رویداد تا تاریخ 30 دی ماه 1400 می‌توانند به سایت inotexicup.inotex.com مراجعه یا با دبیرخانه این رویداد با شماره 77200456-021 تماس حاصل نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *