درباره ما

 

خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بهزیستی کشور و نشر کتاب است؛ در انجمن‌ TESOL آمریکا و IATEFL انگلستان عضو می‌باشد و همچنین با مراکز و دانشگاه‌های بین‌المللی نظیر:
Oxford, Colorado State University, University of St Andrews, Wimbledon School of English, British Council, English in Chester, Pearson, Frisby College
همکاری می‌کند و توانسته است کلیه خدمات آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی از برگزاری دوره‌های تربیت مدرس و دوره‌های تخصصی مدرسین تا دوره‌های آموزشی زبان آموزان را ارائه دهد.
دکتر عقیل قرائی، مدیر مسئول خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم، با داشتن 20 سال سابقه در زمینه آموزش و انجام سالها پژوهش در خصوص سیستم‌های آموزش زبان در ایران و خارج از کشور، همواره در تلاش بوده تا زمینه را جهت فراگیری و آموزش با استفاده از جدیدترین متدها برای ایرانیان فراهم نماید. مدیر مسئول خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم، از سال 1380 با بکارگیری حداکثر توان خود و تیم آموزشی، سعی در بالا بردن سطح علمی زبان آموزان و دانش پژوهان سراسر ایران و ایجاد فرصت‌های جدید برای پیشرفت‌های آموزشی و علمی آنها دارد. او طی چند سال گذشته موفق به ترویج سیستم‌ها و متدهای آموزشی نوین شده است.
خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم همواره معتقد بوده آموزشی براساس استانداردهای بین‌المللی را به مخاطبان خود ارايه می‌دهد. ما در این راستا و با هدف سنجش 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی و یکسان سازی سطح علمی زبان آموزان جهت قرار گرفتن در یک کلاس، مشخص شدن نقاط قوت زبان آموزان و ارزیابی عملکرد علمی مربیان در کلاس‌های درس، در راستای برگزاری رقابتی سالم که منجر به رشد و شکوفایی استعدادها و توانمندی‌ها شود، آزمون‌های جامع استانی و کشوری را برگزار می‌نماید.
خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم به عنوان یک ارائه دهنده خدمات آموزشی در کشور با هدف ارتقا سطح آموزش در کشور در حال فعالیت است. به همین منظور با تشکیل کارگروه آموزشی متشکل از مولفان ایرانی و بین‌المللی اقدام به تحقیق و پژوهش در بخش‌های زیر نموده است:
   1. برگزاری دوره‌های تربیت مدرس و پشتیبانی آموزشی در مدت 20 ماه
   2. تامین محتوای آموزشی زیر نظر مولفان انگلیسی و بروزرسانی آن‌ها
   3. ارائه بسته‌های آموزشی بصورت نرم‌افرازی و سخت‌افزاری
   4. پشتیبانی آموزشی از زبان‌آموزان در قالب باشگاه ابریشمی
منابع مورد استفاده در طرح آموزشی زبان خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم مجموعه‌ها و دوره‌های آموزش زبان است که همگی به طور مستقیم از بریتانیا تهیه و متناسب با اهداف آموزشی موسسه طراحی شده‌اند.
کتاب‌های درسی، کتاب‌های کار، فایل‌های صوتی و تصویری، بازی‌ها، فلش کارت‌ها و همچنین کاربرگ‌های مورد استفاده نوآوران راه ابریشم با طراحی و طبقه‌بندی خاص که موجب بالا رفتن سطح علمی زبان آموزان در همه سطوح و سنین و در حداقل زمان انجام می‌شود.
از جمله کاربردی‌ترین منابع آموزشی خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم می‌توان به بازی‌های طراحی شده، شهر ابریشمی، باشگاه ابریشمی، فلش کارت‌ها با موضوعات گوناگون و ابزارهای آموزشی و کمک آموزشی نظیر خلق شخصیتهای کتاب‌ها اشاره کرد.

تیم مدیریت 

خانم آمنه نیافرد مدیر آموزش

آقای دکتر عقیل قرائی
مدیر مسئول

خانم آمنه نیافرد مدیر آموزش

آقای مهندس یاسر قرائی مدیر اجرایی

آقای دکتر عقیل قرائی
مدیر مسئول

حامیان ما

آنها با قلب مهربان، ما و تیم ما را حمایت می کنند