درباره ما 3

درباره ما

 

مؤسسه نوآوران راه‌ابریشم  دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بهزیستی کشور و نشر کتاب است؛ در انجمن‌ TESOL آمریکا و IATEFL انگلستان عضو می‌باشد و همچنین با مراکز و دانشگاه‌های بین‌المللی نظیر :

Cambridge، Colorado State University، University of St Andrews، Wimbledon School of English، British Council، English in Chester، Pearson Frisby College

همکاری می‌کند و توانسته است کلیه خدمات آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی از برگزاری دوره‌های تربیت مدرس و دوره‌های تخصصی مدرسین تا دوره‌­های آموزشی زبان آموزان را ارائه دهد.

 

دکتر عقیل قرائی، مدیر مسئول موسسه نوآوران راه ابریشم، با داشتن 20 سال سابقه در زمینه آموزش و انجام سالها پژوهش در خصوص سیستم‌های آموزش زبان در ایران و خارج از کشور، همواره در تلاش بوده تا زمینه را جهت فراگیری و آموزش با استفاده از جدیدترین متدها برای ایرانیان فراهم نماید. مدیر مسئول موسسه نوآوران راه ابریشم، از سال 1380 با بکارگیری حداکثر توان خود و تیم آموزشی موسسه، سعی در بالا بردن سطح علمی زبان آموزان و دانش پژوهان سراسر ایران و ایجاد فرصت‌های جدید برای پیشرفت‌های آموزشی و علمی آنها دارد. او طی چند سال گذشته موفق به ترویج سیستم‌ها و متدهای آموزشی نوین شده است.

 

راه ابریشم همواره معتقد بوده است آموزشی براساس استاندارد های بین المللی را به مخاطبان خود ارايه می‌دهد. موسسه در این راستا و با هدف سنجش 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی و یکسان سازی سطح علمی زبان آموزان جهت قرار گرفتن در یک کلاس، مشخص شدن نقاط قوت زبان آموزان و ارزیابی عملکرد علمی مربیان در کلاس های درس، در راستای برگزاری رقابتی سالم که منجر به رشد و شکوفایی استعدادها و توانمندی‌ها شود، آزمون‌های جامع استانی و کشوری را برگزار می‌نماید.

 

راه ابریشم مفتخر است بعنوان مرکز رسمی آمادگی آزمون های بین المللی کمبریج ، هر ساله شاهد شرکت هزاران زبان آموزان راه ابریشمی در قالب آزمونهای جامع و مسابقات کشوری باشد که توانسته اند توانایی بالای خود را در این‌ حوزه به نمایش بگذراند و همچنین با افتخار بعنوان Sub Center و مرکز آمادگی آزمون دانشگاه کمبریج سالانه صدها نفر را در قالب تور آموزشی در آزمون های بین المللی کمبریج شرکت داده و شرکت کنندگان با کسب بالاترین امتیازها مهارت خود را به اثبات رسانده اند.

 

موسسه نوآوران راه ابریشم به عنوان یک موسسه خدمات آموزشی در کشور با هدف ارتقا سطح آموزش در کشور در حال فعالیت است. به همین منظور با تشکیل کارگروه آموزشی متشکل از مولفان ایرانی و بین‌المللی اقدام به تحقیق و پژوهش در بخش‌های زیر نموده است:

 

1. برگزاری دوره‌های تربیت مدرس و پشتیبانی آموزشی در مدت 20 ماه

2. تامین محتوای آموزشی زیر نظر مولفان انگلیسی و بروزرسانی آن‌ها

3. ارائه بسته‌های آموزشی بصورت نرم‌افرازی و سخت‌افزاری

4. پشتیبانی آموزشی از زبان‌آموزان در قالب باشگاه ابریشمی

 

 

منابع مورد استفاده در طرح آموزشی زبان موسسه نوآوران راه ابریشم مجموعه‌ها و دوره‌های آموزش زبان است که همگی به طور مستقیم از بریتانیا تهیه و متناسب با اهداف آموزشی موسسه طراحی شده‌اند.

 

کتاب‌های درسی، کتاب‌های کار، فایل‌های صوتی و تصویری، بازی‌ها، فلش کارت‌ها و همچنین کاربرگ‌های مورد استفاده نوآوران راه ابریشم با طراحی و طبقه‌بندی خاص که موجب بالا رفتن سطح علمی زبان آموزان در همه سطوح و سنین و در حداقل زمان انجام می‌شود.

 

از جمله کاربردی‌ترین منابع آموزشی نوآوران راه ابریشم می‌توان به بازی‌های طراحی شده، شهر ابریشمی، باشگاه ابریشمی، فلش کارت‌ها با موضوعات گوناگون و ابزارهای آموزشی و کمک آموزشی نظیر خلق شخصیتهای کتاب‌ها اشاره کرد.