آزمون بین‌المللی کمبریج (تور علمی-آموزشی):

موسسه نوآوران راه ابریشم، بعنوان Sub Center و مرکز آمادگی آزمون دانشگاه کمبریج سالانه صدها نفر را در قالب تورهای علمی-آموزشی در آزمون‌های بین‌المللی کمبریج شرکت داده و شرکت کنندگان با کسب بالاترین امتیازها مهارت خود را به اثبات رسانده‌اند.

دبیران و زبان آموزان عزیز می‌توانند با توجه به دانش کسب شده خود در دوران تحصیل یا تدریس در موسسه راه ابریشم، میزان دانش و مهارت خود را بر اساس استانداردهای بین‌المللی محک زده و جایگاه خود را تعیین نمایند. این آزمون‌ها بصورت سالانه در کشورهای ارمنستان و ترکیه برگزار می‌گردد.

 

tour5

 

هدف از برگزاری تورهای علمی-آموزشی سالانه، نه تنها شرکت در آزمون‌های بین‌المللی کمبریج، بلکه آشنایی با دانشگاه‌های معتبر و مراکز خلاقیت و مهارت آموزی نیز می‌باشد. در روند این تور علمی-آموزشی، زبان آموزان با قرارگیری در محیط واقعی می‌توانند سطح زبانی خود را به چالش کشیده و تقویت کنند.

 

tour3

 

راه ابریشم تاکنون موفق به برگزاری 6 دوره تورهای علمی شده است که زبان آموزان در خلال این تورهای آموزشی در سطوح مختلف کمبریج از جمله YLE (Starters, Movers, Flyers) ، KET، PET، FCE و IELTS شرکت نموده و همواره در میان زبان آموزان کشورهای مختلف خوش درخشیده و با نتایج بسیار خوبی موفق به دریافت گواهی بین‌المللی شده‌اند.

 

نمونه گواهی‌های KET و PET

 SAMPLE KET PET

 
 
نمونه گواهی‌های YLE
SAMPLE YLE

ارمنستان