گروه سنی بزرگسال در 6 سطح از (Starter (A1 تا سطح (Advanced (C1 می‌باشد.

هدف سیستم آموزشی در این گروه سنی، بالا بردن مهارت Speakingدر موقعیت‌­های واقعی زندگی و فضا­های واقعی و صحبت‌­ها و محاوره‌­های روزمره )Real Life Communication( می‌­باشد. همچنین این دوره با دارا بودن بخش E-Portfolio مهارت Writing را افزایش می‌دهد.

برخی ویژگی‌های این دوره:

ü      آموزش مهارت‌های چهارگانه (Speaking, Listening, Reading, Writing) با استفاده از نرم‌افزارهای آموزشی سمعی و بصری جذاب.

ü      تقویت مهارت صحبت کردن که زبان‌آموزان می‌توانند در مورد مشکلات و مسایل روزمره زندگی اطلاعات کسب کنند و برای مواجهه با آنها آمادگی لازم را داشته باشند.

ü      تقویت قدرت شنیداری با قرار دادن زبان آموز در محیط واقعی با فرهنگ‌های مختلف دنیا.

ü      افزایش مهارت نوشتن با استفاده از موضوعات جذاب و سرگرم کننده.

ü      افزایش مهارت خواندن در قالب مطالب علمی و بالا بردن سطح دانش و اطلاعات عمومی که در امتحانات بین‌المللی کاربرد دارد.

ü      افزایش توان ارتباط موثر و ایجاد ارتباطات روزمره در موقعیت‌های اجتماعی مختلف با هدف افزایش قدرت مکالمه و تولید زبان به عنوان مهارت پنجم این سیستم.

ü      تغییر نگرش زبان آموزان نسبت به دنیای اطراف با هدف استفاده بهینه از دانش زبان و بکارگیری آن بصورت عملی با هدف ارتباطات بین‌المللی.

 

 

ارزیابی این گروه از زبان آموزان از طریق برگزاری آزمون‌های استاندارد می‌باشد. شرط ورود به ترم بالاتر کسب نمره حداقل 75 از 100 می‌باشد.

 

 

نمونه گواهی پایان سطح (کتاب)

گواهی پایان دوره 03

  

علاوه بر آزمون‌های استاندارد داخلی در پایان هر ترم، زبان آموزان علاقمند می‌توانند در آزمون‌های جامع

(Elementary, Intermediate, Advanced) نیز شرکت نموده و گواهینامه معتبر را اخذ نمایند.