IMAGE فرصت استثنائی ویژه مربیان
یکشنبه, 25 خرداد 1399
برگزاری دوره های مربیگری بصورت آنلاین در شرایط کرونا چند ماهی ست که از بحران کرونا در ایران و جهان می گذرد و... ادامه مطلب...
IMAGE پادکست مشاوره بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)
پنج شنبه, 11 ارديبهشت 1399
پادکست مشاوره بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) ادامه مطلب...
IMAGE پادکست مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری
پنج شنبه, 11 ارديبهشت 1399
پادکست مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری ادامه مطلب...

برگزاری دوره های مربیگری بصورت آنلاین در شرایط کرونا


چند ماهی ست که از بحران کرونا در ایران و جهان می گذرد و به تدریج می آموزیم که بجای فرار یا مقابله با این موضوع، همزیستی مسالمت آمیز با آن داشته باشیم!

در واقع سعی کنیم با رعایت پروتکل های بهداشتی، تهدید بزرگ تعطیلی آموزش و مراکز آموزشی را به یک فرصت خوب تبدیل کنیم ، فرصت خوبی که مرز نمی شناسد و در هر جایی که باشیم می توانیم از این فرصت ناب آموزشی استفاده کنیم.

تیم آموزش راه ابریشم در شرایط فعلی با برنامه ریزی دقیق دوره های مربیگری را بصورت آنلاین و طبقه بندی ارائه نموده است تا علاقمندان به شغل معلمی بتوانند در این ایام با شرکت در این دوره ها با آگاهی بیشتر در کلاس های درس حاضر گردند.

گام های اجرایی:

1. ورود به بخش " دوره های تربیت مربی" سایت و تکمیل فرم ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی

2. هماهنگی با مراکز و نمایندگی های راه ابریشم جهت شرکت در مصاحبه ورودی

3. پرداخت هزینه دوره و ثبت نام نهایی

4. شرکت در دوره های آنلاین

* دوره ها در قالب تدریس به گروه های سنی خردسال- کودک- نوجوان- بزرگسال طبقه بندی شده است.

* طول هر دوره 6 ساعت می باشد و هر متقاضی می تواند بسته به سطح علمی، علاقمندی خود و نیاز مراکز آموزشی راه ابریشم در یک تا چهار دوره شرکت نماید.

* با توجه به آنلاین بودن دوره ها، هر دوره در چندین جلسه 1/5 تا 2 ساعته تقسیم می شود.

* به شرکت کنندگان گواهی حضور ارائه خواهد شد.

* برای شروع فعالیت در مراکز راه ابریشم بعنوان مربی، شرکت کنندگان بایستی دوره کارورزی را گذرانده و یک نمونه تدریس ارائه نمایند.

جهت شرکت در دوره های مربیگری و ثبت نام وارد بخش "دوره های تربیت مربی" سایت شده و پس از تکمیل فرم ثبت نام در آزمون ورودی شرکت نمائید

 WhatsApp Image 2020 06 13 at 1.14.30 PM


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


درباره نوآوران راه ابریـــــــــــــشم

مؤسسه نوآوران راه‌ابریشم دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بهزیستی کشور و نشر کتاب است؛ در انجمن‌ TESOL آمریکا و IATEFL انگلستان عضو می‌باشد؛ همچنین با مراکز و دانشگاه‌های بین‌المللی نظیر Cambridge، Colorado State University، University of St Andrews، Wimbledon School of English، British Council، English in Chester، Pearson و Frisby College همکاری می‌کند و توانسته است کلیه خدمات آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی از برگزاری دوره‌های تربیت مدرس و دوره‌های تخصصی مدرسین تا دوره‌­های آموزشی زبان آموزان را ارائه دهد. ادامه مطلب...

  Journal      licence        

logo-samandehi